RozvozJidla.net
Vybrat město

Čína Jede Brno Brno

Brno > Čína Jede Brno
Čína Jede Brno
Měříčkova 18, Brno - Řečkovice
Jídla od:   139 Kč
Rozvoz jídla
Po-Čt 10:00-22:45
Pá-So 10:00-23:45
Ne 10:00-22:45
Telefonní číslo
607 154 154
Čínské jídlo z Čína Jede zná snad každý. Výborné jídlo, dobré ceny, rychlý rozvoz a za dopravu nic neplatíte. Vyberte si z několika čínských jídel ať už s kuřecím masem nebo krevetami. Jídla jsou zabaleny do tradičních krabiček na čínské jídlo. Ke každému jídlu dostanete čínské hůlky.

Podmínky rozvozu jídla

Rozvoz v celém Brně ZDARMA
Minimální částka objednávky pro rozvoz - 199 Kč
Čas doručení do 45 - 90 minut

Restaurace na mapě

Čína Jede Brno - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Jana Špačková
Čínaj jede - do zadele s nima. UŽ NIKDY VÍCE! Dala jsem jim šanci asi 10x. Ve 4 případech mi tam dali chilli, ačkoliv pokaždé upozorňuju, že jsem na papriku alergická. Je jim úplně jedno, jestli zákazník, po zkonzumování jejich předražených nudlí, neskončí na pohotovosti. Vždycky nabídnou voucher a tím je to pro ně vyřešený. Doufám, že dnes to zvládnu bez nutnosti volat sanitku...

Pavel
Prosim abyste vzkazali vasemu ridici ktery jel 30.4.2018 v 11.00 po Brigadnicke ulici v Brne ze na teto ulici je rychlost omezena na 30km/h, nikoliv na 130km/h tak jak zde to prase jelo. Všichni co v tu chvili byli na ulici se nestacili divit jake hovado zamestnavate. Divim se, ze si nekdo objedna jidlo u firmy ktera neumi dohlednout na svoje zamestnance aby dodrzovali zakladni pravidla slusneho chovani. Zaroven se nedivim, ze kazdou chvili vidim nekde nabourane vozidlo vasi firmy. Horší reklamu si tímto dělat nemůžete, snad mozna jeste nekoho zabít coz nejspis nebude dlouho trvat.

Ota
Avizovaná doba doručení - 120 minut, reálná doba, zatím 144 minut a stále není doručeno. Ideální zpestření sobotního večera. Po telefonickém zjišťování mi bylo aspoň vysvětleno - "nestíháme".

Zuzana, Brno
22.12.2016: V 11:13 jsme objednali, je 13:30 a jeste porad mame hlad. V jednu jsme chteli odjizdet z domu. Inzerovanych 45-90 minut je vysmech.

Marie,brno
HROZNYYY!!! Čekat dvě hodiny na nudle s krevetama a rýži? Už NIKDY VÍC!!!!!

Pavel
Mě to prostě chutná a kurýr je vždy max příjemnej :) nejlepší jsou pětky s nudlemi a krevetami. Objednávám z Tuřan a rozvoz je vždy zdarma