RozvozJidla.net
Vybrat město

Dlouhá zeď České Budějovice

České Budějovice > Dlouhá zeď
Dlouhá zeď
Panská 2, České Budějovice
Jídla od:   108 Kč
Rozvoz jídla
Po-So 11:00-21:30
Ne zavřeno
Telefonní číslo
387 310 635
Rozvoz kvalitní číny s pěti hvězdičkovým hodnocením.

Podmínky rozvozu jídla

Rozvoz číny a salátu za poplatek 40 Kč v Českých Budějovicích.

Restaurace na mapě

Dlouhá zeď - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Ananda v.
Food was good but people were smoking inside, it didn't really look like there was a non-smoking section somewhere, at least we didn't see it. Restaurant overall looked a bit old-fashioned.

Martin K.
Prijemny a klidny misto, ktery tu provozuje rodina s detma. Klasicky ciny tu chutnaj stejne jak jinde a nove uz tu maji i free wifi. A hned naproti dobry cafe v podniku Horka Vana.

Wrana I.
k tomu ta stara co obsluhuje je hnusna a neprijemna jak noc. neusmeje se, neumi pocitat a musi se divat na mince aby poznala jejich hodnotu. A cesky umi tak pet slov. UZ NIKDY!

Wrana I.
v zivote me tam neuvidi. chlap si stezoval na presolene jidlo (opravdu hodne i na me). mlada obsluhujici congovka ho servala at si chodi jinam a drza byla jako prase. pral jsem si aby dostala pesti..!

Zuzana F.
Dobry tofu :)

Jiří B.
Secuanske hovezi, chutove neni spatne, jen je to maso tuhe jako kuze na kopacak... Zvejkam a zvejkam, at jsem z toho docela unavenej/nas*anej... Obsluha mila, dokonce mi to chteli zabalit... Scary!

Lenka Eni K.
Nebrat. Dojdete si na cinu do Siroke ulice, lepsi kvalita a ceny... A jeste mi dali cerne vejce ihned prelite hnusnou sojovkou. Diky nechci!