RozvozJidla.net
Vybrat město

Via Italia Mladá Boleslav

Mladá Boleslav > Via Italia
Via Italia
OC Tesco, Havlíčkova, Mladá Boleslav
Jídla od:   85 Kč
Rozvoz jídla
Po-Ne 11:00-00:00
Telefonní číslo
313 034 446
Kvalita jídla je na prvním místě, proto všechny pokrmy jsou připravovány z ingrediencí čerstvých a ve výborné kvalitě. Objednat s rozvozem zdarma si můžete prvotřídní vyhlášené italské pizzy, na kterých vznikla věhlasně dobrá pověst oblíbené cafe-restuarace-pizzerie Via Italia. Pizza je tak dobrá, že po jiné už toužit nebudete.

Podmínky rozvozu jídla

Minïmální cena objednávky 150,-Kč = rozvoz zdarma do těchto lokalit:
Mladá Boleslav,Kosmonosy, Bezděčín, Hrdlořezy, Josefův důl, Bradlec, Chudoplesy, Jemníky, Řepov,Čejetičky ,Čejetice, Podlázky, Michalovice, Debř.

Minïmální cena objednávky 400,-Kč = rozvoz zdarma do těchto lokalit:
Bělá p/B, Malá Bělá, Plužná, Čistá, Bítouchov, Zvířetnice, Dolánky, Mráchov, Řečkov , Podhradí, Dalešice, Bakov n/J, Studénka, Horka, Násedlnice, Úhelnice, Strakory, Chaloupky, Valy, Sukorady, Plazy, Židněves, Březno, Holé vrchy, Dolánky, Nová telib, Kladěruby, Bojetice, Týnec, Úherce, Dobrovice, Vinařice, Chrást, Chloumek, Sýčina, Nepřevázka, Libichov, Zámostí, Vinec, Písková lhota, Krnsko, Vtelno.

Rozvoz mimo tyto lokality ( nad 15km od provozovny)je možný POUZE při ceně obj. min. 500,-Kč , a s příplatkem za dopravu 3,- Kč / 1km (tam a zpět) ale VŽDY po tel.domluvě!!!

Restaurace na mapě





Via Italia - tipy, hodnocení, recenze restaurace