RozvozJidla.net
Vybrat město

Pizza Bossi Plzeň

Plzeň > Pizza Bossi
Pizza Bossi
Malická 6, Plzeň
Jídla od:   95 Kč
Rozvoz jídla
Po-Ne 10:00-23:00
Telefonní číslo
377 222 522
774 532 285
Objednat s rozvozem zdarma si můžete vše od kvalitních pizz, po čínské až mexické jídla z pizzerie Bossi v Plzni. Nechte si dovést kvalitní jídlo až do domu a ušetřete tak hodiny vaření. Dovoz jídla se stane Vašim dobrým pomocníkem. Základ pizzy si můžete vždy zvolit stejně jako ingredience. Máte zde rajčatový nebo smetanový základ a dále pak pikantní.

Podmínky rozvozu jídla

Informace o rozvozu přímo v pizzerii.

Restaurace na mapě

Pizza Bossi - tipy, hodnocení, recenze restaurace

KT
Kdyz to k tomu neni, tak je lepsi to vubec nedelat. Na pizzu jsme cekali dve hodiny. Nikdo se ani neobtezoval sdelit, ze je nekde zádrhel. Pizzu dovezli nakonec studenou. Obcas byva i pripalena. Uz to stacilo, jsou i jine pizzerie.

Tom
Nedoporučuji!! Objednali jsme si celkem 10 pizz, po 1 hod a pul nic. Po telefonátu velmi neochotní, prý se mysleli, že je to vtip a objednávku zrušili. Prý nám dokonce i volali, ale nikdo to nezvedl. Celou dobu jsem byl na telefonu a nikdo mi opravdu nevolal!! Pán provozní slíbil nápravu, že objednané pizzy dovezou do 45 minut. Po hodině opět nic. Po 3 hodinách přijela slečna, že se moc omlouvá, ale že měli prý rozbitou troubu a báli se nám to přes telefon sdělit. Jednání naprosto příšerné, neochotní zaměstnanci. Polovina pizz nedopečených. Už nikdy více!!

Daniela
Nikdy více!!! Jídlo dovezli za 2 hodiny 20 minut! Museli jsme 2x urgovat. Slečna nebo paní na telefonu arogantní, omluva žádná. Jídlo dobré, ale jednání katastrofa.

Luděk
Hodina a ctvrt a pizza i chillitos totalne studeny..

Petr
1h40min a dovezli studenou, nejde rict nic jineho nez parodii na pizzu. Proste hnus!